Domů aurafol
Služby

Polepy – Wrapping

Fólie mají mnoho výhod. Mezi první z nich je rychlá změna barvy.

V souladu s novými právními požadavky jsou výrobci automobilů povinni používat barvy na bázi vody, které lépe chrání životní prostředí. Povrch těchto barev je méně odolný proti poškození.

A tak ať zvolíte čirou nebo barevnou fólii, bude vaše vozidlo chránit před: kamínky, poškrábáním na parkovištích, od větví, kartáči myček, vandalům, asfaltem, solí i hmyzem. Odolává všem provozním kapalinám, jako například benzín, fridex či oleje.

O fólii se můžete starat jako o běžný lak. Lze ji leštit, jemně brousit (kromě matných fólií) či voskovat.

Hlavně ji lze během pár hodin odstranit, a to bez pozůstatků. Použití fólie se dá označit za velmi účinný způsob konzervace laku.

Čirá bezpečnostní fólie je vyvinutá pro ochranu automobilu. Po aplikaci je téměř neviditelná, zvyšuje lesk a hloubku laku.

Díky odolnosti proti poškození, samouzdravujícím a samočistícím vlastnostem nabízí čirá fólie dokonalou ochranu.

Pokud se povrch poškodí, fólie se sama zregeneruje za pomoci slunečního tepla. Škrábance se na povrchu objevují při použití automatické myčky s mechanickými kartáči, při oděru o keře na okraji silnice, při každodenním používání nebo v důsledku vandalismu. Všechny tyto škrábance z povrchu fólie samy zmizí. Váš lak bude vypadat stále jako nový.

Použití: na kapoty, nárazníky, prahy, blatníky, sloupky, hrany dveří, přední světla, mlhovky, zpětná zrcátka, masky chladiče, stupačky, mračítka, spojlery nebo okolo zámků a otevírání dveří a třeba na celé auto.

Provádíme také polepy na motorky, kola, interiér vozidla, nebo cokoliv chcete, pokud je to reálné

Before image alt After image alt

Účinky

Co dokáží fólie:

Jsme tu pro vás

Napište nám